Office 365

Microsoft Office 365; firmanızın güvenlik, kararlılık ve kullanıcı üretkenliğindeki ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiş bulut tabanlı servistir. Microsoft Office 365 bulut verimliliğinin gücünü her ölçekteki işletmelere sunar; böylece zamandan, paradan tasarruf etmenize ve mevcut kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmenize olanak sağlar.

Microsoft Office 365, bildiğimiz Office masaüstü uygulamalarını, kullanıcıların mobil olarak da daha verimli çalışabilmelerine olanak sağlamak için Microsoft’un bulut tabanlı yeni nesil iletişim ve işbirliği çözümleri ile  (Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Office Online ve Skype for Business Online dahil) bir arada sunmaktadır.

Microsoft Azure

Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinde hızla çözüm geliştirebilen, uygulamaların çalıştırabileceği ve yönetebileceği açık ve esnek bulut platformudur.

Azure ile bulut üzerinde Windows, Linux ve birçok farklı işletim sistemleri ile çalışan sanal makineler; çok çeşitli programla dillerini destekleyen uygulama servisleri; geniş ve esnek depolama üniteleri; yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Azure’u mevcut şirket içi altyapınızla birlikte de kullanabilirsiniz. Microsoft hibrit bulut alanında size en geniş imkanları sunar.

Ingram Micro’nun bulut uzmanları ile geçişinizi planlamak için hemen bizimle iletişime geçin.