Birkaç adımda Ingram Micro Cloud Marketplace'e katılın

Ingram Micro Cloud Marketplace iş ortaklarımızın satın alma, provizyon, tedarik, yönetim ve faturalama gibi fonksiyonları kolaylıkla ve güven içinde gerçekleştirebildiği, geniş yelpazede bulut çözümünü bir arada bulunduran bir ekosistemdir.
Bulut teknolojilerinde sıkça rastladığımız; satın alma, yönetim ve destekten kaynaklanan karmaşıklığı ortadan kaldırır. İş otaklarımızın, desteği Ingram Micro tarafından sağlanan tek, otomatikleştirilmiş bir platform üzerinden müşterilerinin abonelik yaşam döngüsünü yönetmesine olanak sağlar.

Ingram Micro Global düzenli olarak platformu günceller ve yeni markaların bu platformda yer almasına olanak sağlar. Sık aralıklar ile yapılan yeni ürün/marka eklentileri ve geliştirmeler ile birlikte iş ortaklarımızın son kullanıcıda daha rekabetçi ve daha karlı iş geliştirmesine olanak sağlar.

Neden Cloud Marketplace?

Ingram Micro Cloud Marketplace’ in 4 ana yapı taşı Sipariş, Provizyon, Yönetim ve Faturalamadır. Standart sipariş süreçlerindeki manuel işlemleri ve olası zaman kaybını elimine ederek, sipariş girişi ile birlikte servisler için  provizyon alınmasını ve gerçek zamanlı olarak bu servislerin aktif hale gelmesini mümkün kılar.